Drzwi Otwarte w firmie Ambroży

3 czerwca, jak co roku w tym okresie, firma Ambroży Sp. z o.o. przy ul. Wrocławskiej 71 w Bierutowie, zorganizowała Drzwi Otwarte dla Klientów.

 

Impreza rozpoczęła się o godz. 11.30 rejestracją uczestników, rozdaniem upominków dla przybyłych gości oraz wypełnianiem ankiet dla chętnych, z których później rozlosowano nagrody.

 

W trakcie imprezy odbył się pokaz maszyn rolniczych, konkursy z nagrodami, obniżki w sklepie do 30% oraz atrakcje dla najmłodszych uczestników w postaci dmuchańca, waty cukrowej, kącika do kolorowania oraz konkursów tanecznych. W części arystycznej wystapił kabaret „Zawadiacy“ z Sycowa, a całość imprezy poprowadzili Państwo Ewa i Krzysztof Kazimierczak z Zespołu „Tacy Sami“ z Dziadowej Kłody. W międzyczasie przybyli goście mogli częstować się tradycyjnymi domowymi ciastami i kawą, a następnie obiadem w formie grilla.

 

Nowym akcentem imprezy był Konkurs pt.„Tradycyjny wypiek“ skierowany do Kół Gospodyń Wiejskich z terenów działalności firmy, którego celem było upowszechnienie i promocja tradycji wypieku ciast, aktywizacja społeczności lokalnej oraz wymiana doświadczeń i integracja między uczestniczkami. Do konkursu przystapiły trzy organizacje: Samodzielne Koło Gospodyń Wiejskich w Bukowiu, Koło Gospodyń Wiejskich w Wabienicach oraz Sołectwo Zbytowa. I miejsce zajęły Panie ze Zbytowej, pozostałe dwa koła otrzymały wyróżnienia.

 

Podczas imprezy swoje stanowiska wystawiły również firmy z nami współpracujące tj. Grupa Azoty, Claas Polska, Intermag, Basf Polska, Natural Cropp, KWS, Syngenta, Du Point Pioneer, AICL Everis.

dsc_0520 dsc_0494 dsc_0482 dsc_0448 dsc_0424 dsc_0420 dsc_0351 dsc_0744 dsc_0705 dsc_0632 dsc_0620 dsc_0610 dsc_0587

 

Maszyny rolnicze KUHN oraz inne, Środki ochrony roślin, Nawozy, Materiał siewny