FARMSTER – narzędzie nowoczesnego rolnika – darmowa aplikacja

Z myślą o rolnikach, którzy chcą zarządzać pracami w nowoczesny i szybki sposób, po analizie najnowszych trendów oraz intensywności zachodzących zjawisk w ostatnim czasie w branży rolnej,

Grupa Azoty przygotowała aplikacje mobilną Farmster.

Farmster zastępuje tradycyjny sposób kontrolowania prac, jakie trzeba wykonać w gospodarstwie. Dzięki geolokalizacji można w czasie rzeczywistym (online) szczegółowo rejestrować wykonane prace polowe, dokonywać bieżących analiz, a także archiwizować dane o już wykonanych pracach. Zawarty w aplikacji Agrolicznik pozwala na precyzyjne wyliczenie zapotrzebowania na poszczególne nawozy, a także sprawdzić, czy są one zużywane w najbardziej efektywny sposób.

Farmster to nie tylko planowanie prac – to także aktualna specjalistyczna prognoza pogody, bieżące notowania cen produktów rolnych, informacje ze świata rolniczego oraz platforma, dzięki której można zasięgnąć fachowe porady eksperta. Rozszerzona funkcjonalność aplikacji mobilnej, dostępna jest przez zintegrowaną z systemem stronę internetową farmster.nawozy.eu.

Farmster jest dla wszystkich, którzy dostrzegą w tym rozwiązaniu pomocne i ciekawe, z ich punktu widzenia, wsparcie oraz wygodę. Pozostaje tylko przełamać bariery dzisiejszego myślenia.
Grupa Azoty

Maszyny rolnicze KUHN oraz inne, Środki ochrony roślin, Nawozy, Materiał siewny