Grupaki po raz kolejny w gminie Dziadowa Kłoda

Dzięki następnej edycji akcji „Liderzy Polskiej Dystrybucji” organizowanej przez Grupę Azoty, uczniowie z klas pierwszych w gminie Dziadowa Kłoda otrzymali wyprawki z przyborami szkolnymi.

 

W celu wsparcia dzieci ze środowisk wiejskich Grupa Azoty w ramach podziękowania za współpracę z dystrybutorami nawozowymi zwróciła się z prośbą o wskazanie szkół z naszego otoczenia biznesowego, do których powinny zostać przekazane wyprawki szkolne.

 

Nasza firma uczestniczyła w programie drugi raz, zgłaszając do udziału Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach, Szkołę Podstawową w Dziadowej Kłodzie i Szkołę Podstawową w Radzowicach. Wytypowaliśmy te placówki, ponieważ uczęszczają do nich dzieci wielu naszych klientów i pracowników. Akcja wspiera jednostki edukacyjne ze świadomością wagi wykształcenia na polskich wsiach.

 

9 października br. z okazji pasowania tegorocznych pierwszoklasistów na uczniów na uroczystym apelu wręczono dzieciom materiały edukacyjne opatrzone postaciami Grupaków – Foska z Gdańska, Poli z Polic, Pulka z Puław, Zaksanu z Kędzierzyna i Salka z Tarnowa, które pomogą uczniom wiejskich szkół w codziennej nauce i zabawie.

 

W teczkach, które otrzymały dzieci z klas początkowych można było znaleźć między innymi kamizelkę odblaskową, przybory plastyczne, zeszyt, teczki oraz plan lekcji.

 

Poniżej zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego i wręczenia upominków Grupy Azoty z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miłowicach i Szkoły Podstawowej w Dziadowej Kłodzie.

 

SONY DSC  IMG_5786dziadowa
SONY DSC IMG_5844
SONY DSC IMG_5932
SONY DSC IMG_5928

 

 

Maszyny rolnicze KUHN oraz inne, Środki ochrony roślin, Nawozy, Materiał siewny