Spotkanie szkoleniowe RSM® w Brzegu

W dniu 20.01.2017r. firma Ambroży Sp z o.o. zorganizowała spotkanie szkoleniowe w Restauracji „3 życzenia” w Brzegu dla naszych rolników z terenu flilii Przylesie oraz zainteresowanych stosowaniem i zaopatrywaniem się w nawóz RSM®, dlatego głównym tematem spotkania było „Nawożenie w uprawach rolnych w oparciu o produkty RSM®/RSMS®„, które poprowadziła Pani Marta Stasiun-Gałandziej z Grupy Azoty.
Swoje wystąpienia poprowadzili również: Wojciech Karpiak z firmy Intermag, wprowadzając słuchaczy w tematykę „Zastosowania i pełnego wykorzystania makro- i mikroelementów w uprawach rolnych” oraz Paweł Biliński z firmy Basf, który przedstawił „Promocje i nowe produkty Basf”.
Na spotkaniu obecny był Prezes Zarządu firmy Ambroży Sp.z o.o. Pan Krzysztof Ambroży, który przywitał wszystkich zgromadzonych dziękując im za obecność oraz podsumował ubiegły sezon rolniczy wprowadzając wszyskich w tematykę sytuacji na rynku rolnym.
W trakcie krótkiej przerwy kawowej rolnicy mogli poprowadzić indywidualne rozmowy z prelegentami, a także wymienić się doświadczeniami. Po wykładach rozdano nagrody w rankingu „Klient roku 2016” w kategorii filia Przylesie. Rozlosowano także nagrody za wypełnienie ankiet.  Spotkanie zakończyło się uroczystyn obiadem.
Wszystkim uczestnikom spotkania dziekujemy za przybycie i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.

Maszyny rolnicze KUHN oraz inne, Środki ochrony roślin, Nawozy, Materiał siewny